Який Він – Український Стиль у Новому Сезоні?

Українська мода сьогодні не вимірюється тільки Ukrainian Fashion Week. Багато українських дизайнерів вийшли на світову арену і будуть показувати свої колекції в західних столицях моди, і це одні з найкращих дизайнерів. Є ще два альтернативні тижні моди, які не можна не враховувати. Українську моду не можна виміряти лише одним тижнем.

Щодо тенденцій, то дизайнерів продовжує надихати стиль 70-х (Elena Burba), 80-х (Poustovit) та 90-х (The Coat by Katya Silchenko). Успіх грузинського дизайнера Демни Гвасалії досі не дає спокою вітчизняним брендам. Проте я вважаю, що досить експериментувати на цю тему. Оскільки одяг є прямим виразником стилю життя, в модних трендах продовжують розвиватися тренди соціальні: мікс спорту та краси, вишуканих тканин та street-style речей (наприклад – худі з тюлевою спідницею від Artem Klimchuk), eco-friendly ініціативи (на кшталт крутої колекції Ksenia Schneider).

В аксесуарах – акцент на великі сережки. Особливо підійде дівчатам, які люблять збирати волосся, у котрих довга шия. У будь-якому випадку треба пробувати – експериментувати з аксесуарами простіше, ніж з одягом.

Спортивний тренд в одязі, який корелює з трендом на кросівки – коли одяг виглядає спортивним, але його можна носити кожен день. У таких образах не соромно вийти на прогулянку та вечірку. Але це, швидше, усе ж про спорт, аніж про жіночність.